Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Driver pro Samsung

Zdravím, dnes jsem si pořídl mobil "Samsung GALAXY mini 2" a po připojení USB se mi to nenainstalovalo, takže bych měl stáhnout driver nějakej ručně, jen nevim kde, jelikož jsem hledal co to šlo a nikde nic, zkoušel jsem stáhnout ten "Samsung Kies" ale při instalaci to chce abych vybral ten mobil na kterej to chci nainstalovat a ikdyž ho mam normálně připojenej tak mi to tam beztak neukáže nabídku na něj...
Takže nevim kde bych to měl stáhnout něco málo mi to našlo na uloz.to , ale radši bych to měl od výrobců nemohl by mi někdo víc nadanější hodit na ten driver odkaz?

Vsetko potrebne urcite bude na www.samsung.com u toho konkretneho mobilu v sekcii downloads. Napr. dostanes sa na http://www.samsung.com/au/support/usefulsoftware/K IES/JSP je aj tutorial kde mas urcite podrobny navod jak sa to instaluje a pouziva.

Nove telefony zvycajne nepodporuju mass storage mod, len nejaky tupy multimedia mod, takze nebudu (alebo nemusia byt) v systeme ako novy disk ale komunikujes s nim napr. cez ten Kies. Pri instalacii nemusi byt telefon pripojeny. Aspon teda mam pocit ze som nemal telefon pripojeny ked som ten kram kedysi davno instaloval.