Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde odinstalovat hra

dobry den,potreboval bych poradit,smazal jsem si hru z disku ,D, ale neodinstaloval,hra mi zmizela misto na disku pribilo,hru jsem si predtim aktuaalizoval na novejsi verzi a kdyz ji ted chci opet nainstalovat tak to nejde protoze to pise ze tam tu novejsi verzi.V programech a funkcich stale je a kdyz dam odinsatlovat,tak mi to pise abych obratil na sparvce systemu,uz nevim jak to dat pryc a znovu to nemuzu nainstalovat,dekuji za radu
Změna kategorie, původně: Programování
Změna předmětu, původně: spravce systemu (karel)

pokud jsis ji smazal ze složky zkus ccleaner který by ti měl pomoct smazat ty registry co ti zůstaly a jestli to nezabere, tak zkus RevoUninstaller, to by taky mělo pomoct smazat registry a důležité soubory pro hru. a jestli ani to nepomůže tak zkus FreeUndelete který navrátí smazané složky a soubory pokud je to možné, měl by jsis aspoň pamatovat kdy jsi přibližně složku odstranil, některé soubory ale nezachráníš, ale k tomu ti pomůže příští aktualizace nebo nějaká oprava soubory hry, pokud je to tam nějak možné.