Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava poškozeného videa .moc

Zdravním,
potřeboval bych poradit ohledně video souboru.
Mám kameru na helmě, ovšem při natáčení jednoho videa se kamera vybila v tu nejnevhodnější dobu. Soubor tedy nelze přehrát. Nepřehraje ho VLC, KM, ani Gymp.
Je ještě nějaká možnost soubor zachránit ? Děkuji

Práve Avidemux jsem měl na mysli. Ve spodní liště nástrojů je ikonka (taková s mont. klíčem) Video/audio informace o souboru. Zkus soubor v Avidemuxu otevřít a podívat se, co to hlásí, případně ho přehrát, co z něj zůstalo. Pak jsou tam i nástroje na editaci a opravy.