Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FLASH odstranění oddílu

Mám MP3 přehrávač s interní pamětí 2GB, přičemž malou část paměti zabírá oddíl vystupující jako jednotka CD-ROM se systémem CDFS, v němž jsou nějaké programy které nepotřebuji. Ve WXP odolává jakýmkoli snahám o smazání nebo sloučení a ani s několika dalšími utilitami jsem nebyl úspěšný. Nemá někdo praktickou zkušenost?

To netuším, ale samozřejmě je to možné. Ve správci disků se tento oddíl vůbec nezobrazí, ukazuje se jen jako jednotka CD-ROM. Lámat to přes koleno určitě nebudu a když to nepůjde, tak to prostě nechám. Jen mě otravuje že vždy při zastrčení do jiného počítače to otravuje s instalací nějakého programu na konvertování videa.

Jen mě otravuje že vždy při zastrčení do jiného počítače to otravuje s instalací nějakého programu na konvertování videa.

zakaž si v pc autorun (nodrivetypeautorun v registrech). koleduješ si o vir.

ukazuje se jen jako jednotka CD-ROM

pokud je v rootu té mp3 soubor autorun.inf, asi nepůjde přejmenovat na autorun.txt, to by taky pomohlo.

Jiným počítačem nemyslím zrovna ten svůj, ale třeba pracovní nebo kamarádův, protože to používám i jako flash disk. Svůj mám ošetřený a mj., snad od počátků WXP, si nevytvářím pracovní účty jako administrátorské.

V rootu právě není vůbec nic, ten oddíl je skrytý.

když to vyskakuje jim, jsou to debilové - a brzy ti někdo z nich tu flashku nakazí virem.
jestliže mprojku používáš jako flashku, tak na ni normálně zapisuješ - stejně tak vir.
pokud ale skrytým oddílem myslíš jinou část mptrojky, je to lhostejné: místo dvou virů na dvou oddílech mptrojky budeš mít jen jeden.
s obrázkem ze správy disků se neobtěžuješ - a já tu mám plácat o něčem, jehož screen je ti zatěžko sejmout?
jestliže u tvé mptojky vyskakuje okno autoplay na cizích pc, proč si stěžuješ tu a nevyfakuješ přímo s nebezpečně nastavenými pc těch lidí - nebo rovnou s nimi?

REGEDIT4

; Vypnuti Autorun pro vsechny media v PC
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer]
"NoDriveTypeAutoRun"=dword:000000ff