Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spuštění PC normálně načítá systém pak ale blikne modrá obrazovka a systém restartuje

Dobrý den!
Má následující problém:
Po spuštění PC normálně načítá systém pak ale blikne modrá obrazovka a systém restartuje,objevý se černá obrazovka kde je napsáno/spustit opravu spouštění/nebo spustit obvyklým způsobem/.Dám spustit obvyklým způsobem a systém normálně naběhne.Prohlížeč událostí ukazuje chybu
Název protokolu:System
Zdroj: Microsoft-Windows-Kernel-Power
Datum: 2.5.2013 9:40:41
ID události: 41
Kategorie úlohy:(63)
Úroveň: Kritická
Klíčová slova: (2)
Uživatel: SYSTEM
Popis:
Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.
Používám systém windows 7 home. Může prosím někdo poradit?Předem děkuji!
Změna předmětu, původně: software
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

V ovl.panely - system si vypni restart pri zavaznej chyba a potom si precitaj co na tej modrej obrazovke je napisane.
Alebo pouzi nirsoft bsod viewer a pozri si co to bol za bsod a v com nastal. Alebo v prehliadaci udalosti si najdi tu chybu (NE kernel power)

Pravdepodobne mas nejaky HW problem, typicky zdroj nahovno alebo doska nahovno alebo RAM blbe kontakty alebo pretakt apod sposobuju taketo veci.