Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam platba.

Dobré odpoledne, dnes jsem si koupil PSC = PaySafeCard. Za 300 a 300, chci si koupit hru za 25 €, takže poradíte mi jak mám zaplatit s obouma kódy prosím ? :)

Můžete prosím ještě někdo odpovědět na můj poslední dotaz, děkuji. Pro upřesnění, chci vědět od někoho zkušeného s PSC, jestli se mi to nebude odečítat třeba po týdnu či opravdu až za rok.. jestli mohu počkat tedy měsíc na tu slevu. A v klidu.