Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké repráky do mobilu Samsung?

Ahoj chci si koupit reprák jeden asi do 200 minimálně ale hledám a nemůžu na netu nikde najít ale chtěl bych nějaké kvalitní basy a zvuk hodně hlasitě samozřejmě kvalitně s tou špičatou klasickou zástrčkou do mobilu nevíte jaký tenhle je nic moc co?
http://elektro.bazos.cz/inzerat/23234292/Mini-pren osne-radio-displej-prehrava-micro-sdflash.php díky za odpověd

To tam ale nema jack konektor. Navyse taka sracka nemoze byt kvalitna.
Kup si nejake stereo PC reproduktory (sice to tiez neni kvalitne ale furt lepsie jak taka sracka jak si nalinkoval), ten sluchatkovy konektor na samsungoch je stejny jak v PC.

Bude, neni problém. Sám mám "MD-218" a při nacvičování půlnočního překvapení na ples hrál na celou tělocvíčnu! Mám přiškrcené hloubky a i od takových 200Hz výš dokáže hrát s výchylkou membrány kolem 3 cm, až se člověku nechce věřit. V takovém stavu vydrží hrát z akumulátoru asi 45 minut. Samozřejmě na to doplácí kvalita zvuku.

Aby nedopadl jak sousedka. Při vysypávání koše jí spadl do kontejneru mobil a když se pro něj natahovala, tak tam zahučela.
Byla na ostro a z kontejneru jí čouhaly jenom nohy. Bezdomovec co vybírá popelnice dojde ke kontejneru, nasadí brýle a říká. To jsou lidi. Fungl dobrá pi.. a někdo jí vyhodí do popelnice.:-D