Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Combat Flight Sim. 3

Prosím o radu. Zakoupil jsem si hru: Microsoft Combat Flight Simulator 3 (orig.). Jde o verzi 3.1 Bulid 030203.01. Hra funguje perfektně. Našel jsem si překlad pro verzi: 3.0 0.21007, její autor (MikeT) uvedl, že by mohla fungovat i pro jiné verze... Ale bohužel. Zkoušel jsem mu napsat o radu, ale jeho E-mail již asi neexistuje. Proto prosím o radu, zda někdo z Vás ví jiných překladech. Děkuji Ivan.

Bohužel vidím že asi zatím nikdo o jiné verzi CZ neví, tak se zeptám zda někdo neví jednak co značí chybová hláška před ukončením inst.: "Patch Wise Updater Main file updating failed, operation canceled! Main file Data integrity (CRC) error". A dále zda by to šlo nějak obejít. Kdysi jsem se s něčím podobným setkal, kdy v naist. hře stačilo smazat nějaký soubor a instalace češtiny pak proběhla bez problému. Ivan