Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootmgr chybí

Zdravím potřebovala bych poradit co dělat s touto hláškou. Počítač (Asus Eee PC) celý rok běžel a najednou tam skáče tohle. Najde se tu někdo kdo poradí? Děkuju

Změna předmětu, původně: BOOTMGR CHYBÍ!! (host)

Ked hladas nejake laicke riesenie tak jedine obnovit to na vyrobny stav (komplet cele Windows takze svoje data mas zalohovane mimo notebook? Ak ano tak po zapnuti mackaj klavesu pre factory restore (viz navod k notebooku ze jaka klavesa tusim u asusov byva F9) a postupuj podla pokynov pre factory recovery.

Ak nemas zalohovane svoje data tak to bude trochu zlozitejsie (ako prve by som tam nabootoval linux z USB, ptz CDROM to asi nema, a pozrel sa co este na disku ostalo a ze ktory oddiel je nastaveny ako aktivny).

Navod k notebooku uz bol citany? Presny model v dotaze nepises na to sa viac radit asi ani neda. Jedine dat to niekomu kto je schopny dat spravnu instalacku Win na USB stick a nabootovat z neho a opravit to, alebo linux na USB stick, nabootovat a pozret sa co je na disku a co neni, a napr. pomocou gparted overit ci je spravny oddiel aktivny