Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prográm přestal pracovat

Zdravím všechny,

Mám problem chtěl jsem si zahrát starou dobrou NHL2000. Instalace proběhla v pořádku vše jak má být, ale jakmile se spustí naskočí oblíbená hláška "Program nhl2k.EXE přestal pracovat". Mám Win 7, existuje jakýsi patch aby mi to šlo? Díky za odpověď.

1/ dotazy na hry zde hry.poradna.net
2/hra z roku 2000 neměla tušení o jakýchsi Win 7,DirectX 10-11,supergrafických kartách atd.Problémy byly už s XP.A u hry,u které vychází každý rok nová verze,nikdo asi patche 13 let zpátky netvoří.
Projdi si tohle,já to všechno studovat nehodlám.http://www.google.cz/#hl=cs&gs_rn=12&gs_ri=psy-ab& cp=22&gs_id=18w&xhr=t&q=nhl2k.EXE+nhl2000+win7&es_ nrs=true&pf=p&sclient=psy-ab&oq=nhl2k.EXE+nhl2000+ win7&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45960087 ,d.ZWU&fp=57fdcf3856ea4ee3&biw=1024&bih=612