Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7 nenešl mikrofon

Ahoj koupil jsem si mikrofon,abych mohl kecat přes skype a po zastrčení to zdířky se mi nikde neukazuje a nefunguje.
Zdířky mám 2 jedna ve předu PC a druhá vzadu,dal jsem vyhledat hardware a nic,ve správě zařízení prostě není.
Chtěl jsem stáhnout drivery a naistalovat,ale nananšel jsem je to obyč mikrofon Technika techmic1 ,poraďte co stím?

Zjisti si jakou máš základní desku, na stránkách výrobce tvé základní desky stáhneš ovladače. Nejdřív nainstaluješ ovladač chipsetu a pak vše ostatní, mimo jiné i ovladač zvukovky. Pokud nevíš jakou základní desku máš, tak to zjistíš programy, které ti vypsal Karel04.