Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s klávesnicí.

Zdravím, potřeboval bych poradit s klávesnicí. Mám klávesnici http://www.alza.cz/klavesnice-a4tech-g800-gamer-d9 1713.htm . Když hraji hru World of Warcraft, tak chodím WASD. Když držím klávesu W,A,S nebo D a pak stisknu jakoukoliv klávesu, tak přestanu v té hře chodit, a musím to W zmáčknout znova, abych chodil. Hrávam jsem to na Noťasu, a tam to jelo dobře, normálně jsem chodil Wčkem a mačkal jiné klávesy a pořád jsem chodil. Tak se chci zeptat, jestli nevíte co stím. díky

No to by právěže měla umět.

Toto mě zaujalo natolik, že jsem zjišťoval, zda existuje program na zobrazení VÍCE stisknutých kláves zároveň.

Bohužel je to trošku komplikovanější, tak jsem si udělal prográmek.

Detekuje současné stisknutí W,A,S,D a mezerníku.

Mě to teda bere ze segmentu kláves "písmenkových" jen 3 současně a space nezávisle.