Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 sleep mode

Zdar,chci se zeptat,ten sleep mod W7 , který mi naskočí po 30 minutách, je to dobrá věc,nebo je to zbytečné a můžu to vypnout ? A ještě dotaz - pokud stahuju,něco konvertuju atd. bude to pokračovat i ve Sleep modu , nebo se to vypne ? Díky

To musíš vědět ty. IMHO je dobré, když se po nějaké době PC suspenduje do nějakého sleepu - to ale platí pro provoz na baterku. S připojeným napáječem bych volil maximální výkon bez usínání, jen nastavuju vypnutí podsvětlení displeje. Ne, pokračovat ve stahování či renderu to nebude (tedy ve standardních suspendech).