Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem placený ftp server

Dobrý den, potřeboval bych vědět, jestli můžu legálně provozovat FTP server, který bych někomu pronajmul za určitý měsíční poplatek legálně. Jaká povolení bych musel mít? Předem moc a moc děkuji!

Moc Vám všem děkuji za příspěvky! Zeptal jsem se na živnostenském úřadu:
Dobrý den,
pokud budete činnost provozovat soustavně, samostatně, vlastním jménem, na vlastní odpovědnost, za účelem dosažení zisku, pak je třeba mít příslušné živnostenské oprávnění. V tomto případě lze doporučit zřízení oprávnění pro živnost volnou „Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1-3 ŽZ“, v rámci oboru činnosti 56.

Obsahová náplň oboru je:
image002-png