Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash biosu

Jak se dá flashnout bios, když si objednám desku, která má podporu pro daný procesor, ale nemá správnou verzi biosu.......musí se vložit podporovaný procák, flashnout a potom vložit nový ? PS: Jak zjístím, když si objednávám novou desku, jakou má verzi biosu? Možná hloupý dotaz, ale zajímá mě to. :-)

Při troše štěstí bude i nepodporovaný procesor fungovat i když třeba jenom na velmi nízké frekvenci. Na flashnutí to ale stačí. Pokud to ale nenajede vůbec, tak se musí nejdřív vložit podporovaný procesor.
Při objednání to nezjistíš nijak.