Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací ICQ 5.1

Zdravím. Stáhl jsem si z internetu program ICQ 5.1. Skoro u konce instalace tohoto programu mi naskočí tabulka-You do not have access to make the requied system configuration modifications. please rerun this instalation from an administrators account. Anglicky moc neumím, ale řek bych, že je to něco v tom smyslu, že nemám oprávnění pro instalaci a měl bych to udělat v ůčtu administratora. Instaloval jsem to v účtu-Správce počítače a zkoušel jsem to i v účtu administratora a stále stejná tabulka. V konkrétním ICQ 5.1 chyba nejspíš nebude zkoušel jsem i jiné jako ICQ 5, 2003b. Nikdy před tím mi to nedělalo. Prosím potřeboval bych poradit. Děkuji.

[mod]Mala uprava predmetu. (rh)[/mod]

Jak se jmenuje uzivatel/user pod kterym to zkousis neni dulezite, dulezite je aby tento uzivatel/user byl v prava/skupinu/group administrators.
Nebo ma problem s predchozi instalaci toho sameho, zkus predem odinstalovat, ale zapamatuj si UIN s heslem.

The permissions under the following registry need to be reset:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windo ws\CurrentVersion\Setup

1. Run regedt32
2. Navigate to the key
3. Click on Security and then Permissions and make sure the following accounts have the correct permissions:
Administrators | Full Control | This key and subkeys
Power Users | Full Control | This key and subkeys
System | Full Control | This key and subkeys
Users | Read | This key and subkeys