Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdilena složka v doméně zlobí u jednoho uživatele

Dobrý den,
mám dotaz : v doméně na serveru máme jednu excelovou tabulku, do ktere se zapisují rezervace na místnost (nic sloziteho, jednoducha tabulka). Tu ma nasdileno s opravnenim cca 10 lidi. Ale u jednoho uživatele to dělá to, že když se jí pokouší otevřít, hlásí mu to, že soubor je otevřen jiným uživatelem : uživatel neznámý. Dělá to jen u jednoho člověka z jednoho PC (bohužel reinstal by byl víc než komplikovaný), i když v tom souboru nikdo jiný není. Občas ho to pustí, většinou ne. Zajímá mě, jestli se s tím někdo nesetkal (nějaký pofidérní registr, zapnutá funkce, apd.) Nic mě nenapadá a reinstal je nejhorší možnost. Dal jsem mu oprávnění jak na složku, tak přímo na soubor. Je to skoro hloupost, a čekám že mi řeknete, že to má někdo otevřené, ale tuto možnost jsem vyloučil (odmazal jsem ostaním oprávnění a sdílení a overil ze se nepokousi soubor otevrit, ostatní se do složky vůbec nepodívají - skrytá). Zrátka obcas to zahabruje a pusti ho to tam jen pro čtení. Nemá někdo radu?
Předem děkuji za možnou odpověd.
Jedná se o windows7 entr 32bit a off2010 32bit s nastavením stejným, jako ostatní, kterým to jde.
pokud bude třeba, upřesním informace. Nejhorší je na tom to, že jde o PC, se kterým nemohu moc laborovat a zkouset.

podělaný excel. Smaž mu profil/nastavení excelu v registry.

Jinak "ověření otevřených souborů" se dělá jinak, než experimentálně, je na to MMC snapin ve správě počítače.

Přiznám se, že nechápu, proč rezervace neřešíš přes Exchange.

Asi by bylo hodně troufalé zeptat se, o jaký konkrétně registr se jedná. Ale zkusím to. Jaký registr má toto na starosti prosím? (normálně bych se ani nebál experimentovat a případně reinstalit, ale tady je to opravdu ošemetné.
P.S: Tím, že se chystá přechod na jiný IS se jiné způsoby nehledají, ale já jsem první, na koho chodí stížnosti .

pod uživatelem: HKCU\Software\Microsoft\Office\14.0\Excel

- předtím doporučuju udělat zálohu daného klíče registry
- upozorňuji, že uživatel bude mít po akci excel ve stavu jako po čisté instalaci

edit: ale rezervace se obecně do IS nedávají, to je spíše záležitost groupware..