Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook Express 6 - pravidla pro doručenou poštu

Ahoj :-) Potřebovala bych, aby se mi emaily z jiné než CZ domény automaticky přesouvaly do složky XX. Nevím ale, jak mám zadat tu podmínku "mimo doménu cz". Zkouším něco jako Kde řádek OD neobsahuje *@*.cz přesunout do složky XX , ale nefunguje to správně, neboť do složky XX se mi dostávají i emaily z cz domény. Jak bych měla správně napsat tu podmínku?

V OE mám pro zpracování doručené pošty zadáno víc podmínek s tím, že při splnění té které podmínky se už nemají aplikovat další pravidla. To všechno funguje dobře, jsou to podmínky typu pokud je email z adresy moje@kamaradka.cz , přesuň do složky FRIENDS. Pravidlo "emaily mimo CZ" mám jako poslední a mělo by sloužit k roztřídění emailů, které tedy přicházejí z adres, pro něž neplatí předchozí pravidla a zároveň které nejsou z domény CZ.

Poradíte prosím mi někdo, jak na to? Děkuji.

WinXP SP2, OE6

Ahoj Kráťo, díky za info a návod na Tvých stránkách. Dovolím si doplnit:
* Ty tam máš návod k verzi 0.9.7.2 , ale ke stažení je už verze 0.9.9 z března 2005, novější jsem nenašla. Ta "nová" verze je zde index.php
* Vylepšeno je nastavování účtů pop3 - nastaví se to automaticky
* V nastavení programu - záložka Jazyk (language) lze kdykoliv prověřit, jestli existují další jazykové verze, automaticky se nainstaluje jen anglická a německá. Nicméně po stisku tlačítka "zkontroluj nyní" je možnost stáhnout další jazykové verze včetně češtiny, a ta se mi sama automaticky nastavila jako default - zřejmě podle nastavení pc. Takže jsem se ani nemusela zabývat soubory s jazyky, jak bylo nutno dřív, nemusela jsem nic stahovat z češtiny.cz atd.

Prográmek zkouším a zatím se mi moc líbí. Zdá se, že bude fungovat tak, jak potřebuju. Takže děkuju za prima tip :beer:

Já už to nesleduji. Asi 4 roky používám The Bat! a pro něj je SPAM filtr jiný.
Spamihilator byl fakt super a když se trošku "naučil", měl odchyt vynikající.
V souvislosti s učením mne napadlo, jestli by jej nešlo vypustit na nějaký balík SPAMů a byl by naučen za 5 minut (tzv. natotata).