Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přístup k zaheslovanému účtu

Ahoj, zdravím...
Potřeboval bych poradit ohledně přístupu k zaheslovanému účtu. Pro úvod, bude se jednat o můj stolní pc s Win XP. Jde o to, že jsem měl na tom PC více účtů a jeden z nich bych zaheslovaný (už je to nějaký pátek a heslo si nepamatuju). Pokazil se mi, dal jsem jej tedy do opravy a hodný pán mi zazálohoval celý hard disk komplet s účtama a následně přeinstaloval. Potom celý "starý pc" dal na disk E a já se chtěl dostat do onoho zaheslovaného účtu a píše mi to, přístup odepřen...
Jde mi o to, že na tom svém účtu mám spoustu dat, které bych rád dostal zpět, bohužel se mi nejde dostat na ten účet. Našel by se tady někdo moc hodný, kdo by mi dokázal poradit, jak se dostanu do svého, přístup zamítnutého, účtu?
Děkuji moc všem, co mi budou ochotni poradit :)

Děkuji, ale to jsem už zkoušel a nejde mi nouzový režim, hodí mi to hlášku

Systém windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen: <Windows root>\system32\hal.dll
Nainstalujte znovu uvedený soubor.

jsem rád, že mi pc běží normálně a nerad bych ho zničil uplně...je nějaký jiný způsob? Jinak tedy mám WIN XP Home...

Super, takže teď už mi nejde pc spustit vubec. Hláška

Systém windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen: <Windows root>\system32\hal.dll
Nainstalujte znovu uvedený soubor.

se ukáže při každém, normálním, spuštění windowsu a já to mám na mašli. Co s tím? :((((

Tady posílám fotku, jak vypadá ta obrazovka.

chyba na obrazovce

snažil jsem se tedy řídit podle instrukcí na

návod na opravu

Ovšem při nabootování instalačního CD mi to hodilo uplně něco jiného a nenabídlo mi to vůbec možnost R=opravit. Níže je video, jak to vypadá. 0.30 - 2:00 je cca načítání, to se dá skipnout, ale když se to ve finále načte, není tam žádná taková možnost, jako v tom návodu. Mohl by prosím někdo poradit? Jsem zoufalý....

video načítání

místo odkazu na stránku 2i sem dáváš nesmyslný odkaz přímo na obrázek, který nefunguje.
na odkaz na "vprdeli" co sem dáváš, mi vyskakuje varování antiviru.
na nic nesahej a nech to někomu nainstalovat, ty se jen dívej z dálky.

původně jsi měl jen převzát vlastnictví adresáře.
vytáhni disk, odnes to někomu ať to přidá jako druhý disk k sobě, pak ti vyčte data.
nakonec ten paskvil zformátovat a nainstalovat znovu.

správný odkaz na 2i je krátký, je to odkaz na stránku. adresa stránky je to, co máš v prohlížeči v adresním řádku nad stránkou. tento správný odkaz ti taky 2i nabízí.
přesto sem cpeš přímý odkaz na "obrázek" - zobrazí se jen tobě, protože ho máš v cache. ostatním se ukáže jen krycí průhledný 1x1 pixel.

odkaz "v prdeli" - spouští se jim na stránce něco s javou, nedivím se antiviru že protestuje.

pokud chceš mít funkční pc ještě dnes, půjč si od někoho disk, na něj si nainstaluj nové windows.
http://pc.poradna.net/a/view/403824-instalace-wind ows-xp-krok-za-krokem
http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zaklad ni-desky
stará data budeš dolovat později, až na to bude čas.
ale protože jsi zatím dokázal jen zničit původní windows, vidím to na ztrátu času.