Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolabs pc

Dobrý den, hlavně při hraní her a i při jiných činnostech ( internet, práce s tabulkami atd) se mi počítač asi po 15ti minutách kousne, zhasne mi monitor a není jiná možnost, než ho vytáhnout ze zásuvky. Na nic nereaguje ani na restart, ani na vypnutí natvro. Nevíte někdo co s tím? Předem děkuju.

Kolabs pc

Máš tam chybu. Správně se to píše Colabs (a taky nevím co to znamená).

Na nic nereaguje ani na restart, ani na vypnutí natvro.

To je kruté. Ani na vypnutí natvrdo!? Asi už z toho jsi unavený. :-D