Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze udelat z 5.1 beden 2.1?

Ahoj mam dotaz.Lze to nejak udelat?Mam 5.1ky ale nechci prostorovy zvuk atd...chtel bych aby se chovali jako 2.1ky...problem je ze kdyz to tak nastavim subwoofer skoro nefunguje(hrozne potichu) protoze je zapojen spolu s centrem...kdyz ale dam aby fungoval zvuk uz je prostorovy a neslysim zvuky ze zadu(odesly mi zadny repraky)
Jde to nejak udelat aby se to chovalo jako typicke 2.1ky?

Mohol by si tu napisat typ 5.1, ktore mas ?
Ja predpokladam, ze bedne mas zapojene do zvukovky L/R front - 1st jack, L/R surround - 2nd jack, Center/Sub - 3rd jack ako to byva zvykom. Tym padom mas asi aj moznost ( povacsine v sub ) zapajat cinche bud do 5.1 alebo 2.0/2.1. Prehod cinche vo vstupoch v bedni na stereo - 2 cinche - cerveny/biely a zapoj to do line out v tvojej zvukovke jednym jackom a malo by to slapat.

Este mozes vo Win nechat nastavenie 5.1 a v prehravaci filmu alebo co to prehravas nastavit nech pouziva zvukovu stopu 2.1 resp.stereo resp. nech vystup je stereo. Potom by sa mali mixovat zadne kanaly do prednych. Nechapem co mas za problem odisli ti zadne repro, no a co preco ti to vadi?