Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem movie maker- neimportuje celé video

Zdravim, potřebuji zmenšit velikost jednoho videa, tak ho chci nahrát do movie makeru a znovu ho uložit. O kvalitu mi nejde, ale o zvuk a ten zůstane dobrý, takže mi movie maker v tomto směru nevadí. Jen jsem narazil na problém. Vložil jsem do něj video, které má 1 minutu 16 vteřin a v movie maker mi přehraje jen 47 vteřin. Je tam i napsáno, že má video jen 47 vteřin. Nevíte co s tim? Díky.

macek123456 : dnes presne 68 rokov po vojne budujeme tvrdy kapitalizmus, kde sa za kazdy prd tvrdo plati.
Skus navstivit s Tvojim dotazom plateneho experta a budes o nejaku tisicku lahsi.
Tu su ludia, ktori na rozdiel od svojich kamaratov nesedia v pohode v krcme na zahradke pri pive, ale sedia pri pocitaci a odpovedaju zadarmo aj na Tvoj dotaz.

Tymto ludom treba ruky pobozkat a Tebe ruky polamat, aby si nepisal taketo sprostosti.