Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCI-E BUG přepínání mezi 1.1-2.0

Dobrý den v sekci her mám téma založené na jméno Náhodné posekávání her, ale to co chci řešit se netýká hry, ale SW/HW, tak mi ho prosvám nerušte, ale jdeme k tématu, na GPU-Z mám napsáno, že má karta pdoporuje PCI-E 3.0, no dobře, ale píše to, že mám teĎ aktuálně 1.1 i s tím, že zapnu jakýsi GPU test, který ji prožene v programu GPU-Z.Četl jsem na internetu, že je to jakýsi BUG a že to prý řeší update BIOSU, ale ten mám aktuální 32.10

Byl bych moc vděčný tomu, kdo mi dá finální odpověď, ale i těm co se budou snažit.

Napíšu jsem můj základní HW, aby ste se nemuseli koukat do sekci her.

CPU : Q8400
MB: MSI G41m-P43 combo
GPU : HD7770 (Sapphire VApor-x)

A teď vám řeknu, co se m iděje při hraní Maxe Peyna 3 (zapomněl jsem vám to říct), ale když ho hraju, tak se stane neečekaný pád FPS, a když při tom ještě hraju, tak někdy se monitor sám vypne a je na horní části mírně horký.