Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s ovladači

dobrý den,
mám notebook Lenovo IBM Thinkpad T42 typ:2376 a model:A26 a reinstaloval jsem v něm win XP SP3. naindtaloval jsem ovladače nalezené na ofi stránkách: http://support.lenovo.com/en_US/downloads/default. page?selector=expand a zjistil jsem že nefunguje audio tak jsem stáhnul realtek který tam před tím byl a to vím jiste ale při instalaci ovladače realttek mi naběhla tabulka s tím že ovladač nemá podpis woken a jestli pokračovat nebo ukončit instalaci (prý je to normální).dal jsem pokačovat a notas se mi s modrou obrazovkou restartoval a zvuk stále nefungoval. tak jsem zkusil instalovat ovladač v nozáku a to šlo ale pri normal startup se vždy restartoval s modou obrazovkou do té doby než jsem ovladač v nouzáku odebral. pak jsem zkusil i starší verzi realteku a ta se nainstalovala bez tabulky ale zvuk stále nešel. PROSÍm VÁS pomozte mi já mám tento notas na filmy a film bez zvuku je na prd :-( předem děkuji Theo

Skus zo sekcie powermanagement ten prvy Lenovo Power Management Driver, zo sekcie software and utility to druhe (Hotkey Features Integration) alebo hotkey driver.

Co je v spravci zariadeni, nejake nezname zariadenia? Mas v ovl.panely - zvuky nejake zvukove zariadenie defaultne nastavene? Ak ano tak zvukovku mas.

P.S. ak si si to WinXP CD vyrabal sam tak to zahod a skus originalne XP SP2, nesleapstreamuj do toho SP3, a skus instalit ovladace do XP SP2, a potom Windows update alebo SP3 dodatocne.

Skus zo sekcie powermanagement ten prvy Lenovo Power Management Driver, zo sekcie software and utility to druhe (Hotkey Features Integration) alebo hotkey driver.

to jsem udelal

Co je v spravci zariadeni, nejake nezname zariadenia?

tam mam neznámé zařízení + modem na sběrnici PCI + multimediální zvukový adaptér + řadič videa (kompatibilní se standardem VGA a Síťový adaptér Ethernet............. a to mám nainstalované ovladače všechny co tam byly

Mas v ovl.panely - zvuky nejake zvukove zariadenie defaultne nastavene? Ak ano tak zvukovku mas.

píše mi to zvukové zařízení neexistuje

a wokna mam offika xp professional sp3 kupované mým otcem

jsi si jist, že je to xp verze sp3? radši se podívej, přotože věřit se ti nedá:

tam mam neznámé zařízení + modem na sběrnici PCI + multimediální zvukový adaptér + řadič videa (kompatibilní se standardem VGA a Síťový adaptér Ethernet

chipset driver nainstalován není. znovu, a ve správném pořadí.

ano omlouvámse byla to MOJE BLBOST A HLOUPOST... anoé stáhl jsem je a rozbalil ale muj hloupý mozek myslel že je to instalace ale bylo to jen rozbalení ted již zvvuk funguje ještě jednou se omlouvam ale zaroven Vám všem děkuji za top že jsem zase o něco chytřejší Děkuji za váš čas