Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Posuvník hlasitosti "necinká" :-)

U jednoho videosoboru mi nešel zvuk, tak jsem se nejdřív kouknul
jak mám nastavenou hlasitost a zjistil jsem, že se při hýbání volume
posuvníkem (v systrayi) neozve klasický cink, ale pípne speaker v bedně.

(videosoubor byl poškozen - bez zvuku, jinak vše hraje normálně,
wav,mp3,mid, jiné filmy, hry - OK, u zvukovky není žádná výstraha,
WinXP SP2, SBLive 5.1)

Start - Nastavení - Ovládací panely - Zvuky a zvuková zařízení - karta Zvuky

U položky "výchozí nastavení zvuku" si přiřaď zvuk "Windows XP - cink.wav"

Čirou náhodou tohle vím, protože mám profil bez jakýchkoliv otravných zvuků, jen kvůli nastavování hlasitosti tuto jednu položku mám aktivovanou.