Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil si pořidit

Dobrý den asi za dva měsíce budu mít narozeniny a chtěl bych si nadělit mobil.
Mohl by mi někdo poradit nějaký max do 3000kč
Na internetu je plno značek a modelu ale chtěl bych aby mi vydržel alespon 3-4 roky.

Co by mohl mít
system:android 4.0
cpu: 0.8 - 1 ghz
ram: 512 mb
displej: 16 milionu barev (nějaký větší 3,5 palcu)
foták minimálně 3,2mb

prosím o radu.

Znam, akorat v posledni dobe si lidi dost stezujou na problemy s reklamacema, maji pekne zpracovany web a zajemcu o koupi stale pribyva a asi prestavaji stihat. :-/

Coze, ZTE Grand X V970 za 120$ ~ 2900,- i s dani + dovozne. Tak to je parada, na takhle vybaveny telefon se asi nic jineho nechyta.