Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lagy

Dobrý den mam tu takovej problém , prý že crysis 3 je nejnáročnějši hra na HW
Hrál sem ji plynule na střední detaily.Před pár dnima sem si nainstaloval agrar simulator 2013
a strašně se mi to kouše ( musim hrat na low detaily)
Opravdu je hra tak náročná nebo stačí jen něco nainstalovat (ňákej patch) nebo jen ňeco přenastavit ?

Moje HW :
Windows 7
i3-2328M CPU 2.20GHz
4 gb ram
64 bite
GeForce 630M

Plynule, na střední detaily s tím šrotem co máš? Kolik fps je u tebe plynule? 10?
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/2 6363-crysis-3-test-naroku-nejkrasnejsi-hry-soucasn osti?start=3
Samotná Desktopová verze GT630 má stěží problém hrát na střední detaily (15-17 fps) a to ty máš ještě mnohem slabší notebookovou verzi.

Ten Agrar Simulator 2012 bys mohl rozjet aspoň na 20 fps, ale je to takové na hraně. Můžeš zkusit koupit originálku a nezkoušet zavirované cracknuté verze.
Celkově ale ten notebook není na hry. Takže neočekávej nic extra.