Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PrtScn-nereaguje

PrtScn- screen měl by fotit oraz z monitoru mě to při zmáčknutí nereaguje a to u Microsoft Sidewinder X4 ani u předchozí Logitech Media Keyboard Elite.Monitor mam BenQ GW2450HM,W7Ultimate.

No jelikož jsem to nikdy nepotřeboval a nepoužíval tak nevím co to s tím má dělat,na klávesnici jsem měl a mám taky programovatelný klávesy a taky je nevyužívám tak o tom vím taky kulový, naopak Pc jsem si stavěl komplet 3x a bez problénů,jinak kloudnou odpověď jsi dal akorát ty ,neberu co se sem dopsalo pak co už jsem to měl.:-)

ne, i blbý nebo základní (ve smyslu: to snad každej ví) dotaz, je správný. tohle je jen dobře, že to chceš vědět. jen nemá smysl se učit: tohle zmáčkni, pak otevři tohle, tohle zmáčkni a tohle zmáčkni.

otevři si ve win nápovědu, napiš schránka a čti. najdeš tam odpovědi na tvé otázky.

8 výsledků hledání výrazu schránka
1. 1 Co je schránka?
2. 2 Kopírování informací mezi soubory
3. 3 Pořízení snímku (kopie) obrazovky
4. 4 Kopírování a vkládání dat ze vzdáleného počítače
5. 5 Používání programů
6. 6 Použití programu Malování
7. 7 Nástroj Výstřižky: nejčastější dotazy
8. 8 Připojení k jinému počítači prostřednictvím programu Připojení ke vzdálené ploše

6 let a proč by to měla bejt hrůza ? Nikdo mě to nikdy neukazoval a nikdy jsem to k ničemu nepotřeboval.By ses divil kolik lidí otom ani neví,dřív nebyla samozřejmost se učit ve škole nebo někde na PC,pořizoval jsem si ho kvůli hrám a vše potřebné se stáhlo do složky stahování(fotky ,videa atd.)a otevřelo v k tomu určenejch programech.
Hrůza to může bejt tak pro toho co se počítačema živí ,nebo pro toho kdo se nanich učil a má to jako samozřejmnost.:-D