Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzání pc

Prosím poraďte.Pc pracuje normál ca 50c najednou slabě křupne v pc a zamrzne .MYš je funkční ale na poklep na ikony nereaguje,vše musím restartovat vypínačem.Pak vse naběhne a dá to nejakou chvíli pokoj.Dekuji.

Pentium 3Ghz,2x mechanika,80Gb hd,1GB ram,zdroj 400w.
Potíže se projevují třeba při hraní karet součást Win.Náhle slabě křupne v pc s kurzorem se dá pohybovat ale karty nereagují.PC musím resetovat.Teplota procesoru je ca 50c.Dík všem za pomoc.

Jsem laik před chvílí jsem spustil avas test a jak to bylo v delší nečinosti znovu zamrznul.Nemůže to být třeba nějakým vyrusem teď avas našel nějakého červa.Chodím do 4třídy a ještě jsme skoro o počítačích nic neučili.Rodiče jsou přes pc analfabeti ti znají tužku a papír.Divný zvuk vychází asi ze zákl.desky ,tento problém se začal objevovat až po vložení druhé mechaniky DVD která pracuje normálně.Tak nevím moji rádcové jestli se nemám vrátit také k papíru a tužce jaqko rodiče.

avas=Avast, vyrus=vir. Za tečkou, čárkou (a další interpunkcí ve větě) se píše mezera.

tento problém se začal objevovat až po vložení druhé mechaniky DVD která pracuje normálně

Tohle je celekm důležitý info. Prostě tu mechaniku na den dva odpoj a sleduj, zda problém zmizí nebo ne. Pokud se problém neobjeví, pak je to zřejmě špatně zapojenou mechanikou, pak zkus požádat někoho ve tvým okolí kdo tomu dostatečně rozumí ať ti pomůže.

Pavel