Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Založení Československa

Dnes se v ČR slaví státní svátek, 28. říjen jako vznik samostatného státu, do kterýho patříme i my, Moraváci :-)

Jak je to v SK, slaví se taky 28. října, když (podle mé hlavy děravé) se "Slovensko přidalo až 30. října"?

Pavel

my neoslavujeme vznik Ceskoslovenka. stale castejsie sa ozyvaju hlasy, ze by sme to aj u nas mali oslavovat, ale stale plati zasada, cim menej sviatkov, tym viac roboty a toto zatial statu a firmam vyhovuje. :-D:-)