Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné zobrazení grafiky ve 3D

Dobrý den mám malý problém se zobrazením grafiky v novějších 3D hrách. Jde o to že po spuštění hry se grafika nějak "pomátne" a začne vyhazovat (asi jsou to polygony) trojúhelníky z postav, prostředí apod, takže postavy ve hře vypadají jako cedníky. Také se mi stává že některé trojúhelníky mají delší strany, takže pak například větev stromu je roztažená přes celou obrazovku, nohy jsou spojeny s hlavou apod... pouzivam grafiku Ge Force 7300GT . Může mi někdo pomoci toto odstranit...:?:

aha ... na stránky nvidie jsem se dival ale je jich tam tolik ze se v tom nevyznam .... samy SlI a Q…
]:(drivers.asp Graphics drivers -> GeForce -> Windows XP/2000 -> GO!
Flash_Gordon 28.10.2006 13:19
Flash_Gordon
jj diky moc .... a budou ty ovladace v cestine ? nebo si mam stahnout nejakou lokalizaci ? poslední