Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač ALFA computer - je vhodný na hraní současných her?

Dobrý den, vybírám Pc sestavu na hraní součásných her ( Mafia 2, TES:Skyrim, Assasin Creed 3) a další tituly. Vybral jsem si tuto sestavu :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8R5450001UYX

Chci se zaptat, zda-li je pro hraní her a občasný střih videa vhodná?

Děkuji za odpovědi

Změna předmětu, původně: Počítač ALFA computer (host)

Proč sem všichni uvádíte sestavení PC sestavy u firmy ALFA comp. ? Firma CZC, počítače také sestavuje, dokonce zdarma. Má CZC snad dražší komponenty ?

Já sám nemám s touhle firmou dobré zkušenosti (ohledně mobilních telefonů), nevím jak jsou na tom s stavěním PC sestav.

Protože jediný Alfacomp má přehledný košík, který mohu sdílet.
CZC má hnusné nepřehledné stránky a Alza zase nemá sdílející košík.
Ostatní obchody neznám a netoužím poznat.

Edit -> Já osobně sestavím na Alfacomp a koupím na Alze.