Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Xperia Z- mediaserver

Dobrý den,
mám problémy s telefonem Xperia Z, kterému hrozně vybíjí baterii služba mediaserver někdy i 60% což je víc než display. Když jsem měl Galaxy Nexus bral si mediaserver třeba 8% víc ne. Děkuji za pomoc.

Mediaserver dle mě nevezme z 9% baterie 60%, ale vezme z 39% 60%. Trochu jsem to zamotal, 9% baterie přes noc je celkem normální jev. Možná že se to časem spraví updatem. Nic jiného než tovární reset se s tím dělat nedá, má s tím problémy více lidí na různých zařízeních.