Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehrávání filmů

Dobrý den,prosí poraďte jak přehrát stažený film s příponou mkv.Filmy avi jdou přehrát bez problémů. Musím mít nějaký speciální program? Děkuji za odpověď

Ja som reagoval na problém s titulkami vo VLC 2.0.6 - najnovší stable release...
Inak na "obyčajné" *.avi, *.mp4 prehratie filmov mi bohate stačí WMP, na ostatné formáty napr. DVD, FLV, MKV... jedine PotPlayer. ;-)

VLC resp. všetko čo používa libVLC core engine je vynikajúce na streamovaný obsah - IPTV nevynímajúc....