Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer erecovery problém

Ahoj Dobrý den,
nedávno jsem tu psal dotaz jestli můžu z netbooku zkopírovat erecovery management do notebooku, též acer, nebot jsemn ho smazal.
Asi 4 hodiny jsem s tim hrál než jsem erecovery management zapl (při zaplém PC, z plochy) přes alt f10 mi to nikdy nešlo jen na netbooku.
Radost byla chvíli než jsem zjistil že když zvolím obnovení systému a odklikám že Ano Ano atd. tak notebook nic nedělá prostě to jen oklikám okno s erecovery zůstane zaplé a nic se nědeje(notebook by se měl restartovat a začít bootování)
Poté jsem zašel k netbooku kde jsem zkusil také spuštění z plochy,při zaplém netbooku) a po odklikání ano ano atd, se netbook restartoval a začalo bootování.

Vše je stejné až na tento krok kdy notebook(se zkopírovanm erecovery manag.) se nerestartuje a nezačne booting..
Děkuji moc, piště odpovědy, otázky.

To jsi tedy zkopíroval celý recovery oddíl z netbooku do jiného notebooku? To nemůže fungovat, už jen proto, že nebudou souhlasit drivery. Řešil bych to takto:
1) Sežeň si příslušné instalační medium Windows a klasicky jej nainstaluj do notebooku, anebo
2) Zavolej na Acer podporu, jestli si můžeš z jejich serveru stáhnout recovery medium Windows přímo na tvůj model notebooku, nebo jestli ti to pošlou poštou.