Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows-instalace na USB disk

Dobrý den,
pořídil jsem si nový externí disk WD 1000GB, kam jsem naložil vše co jsem měl na starším Maxell 500GB. Říkal jsem si co teď s ním, až mě to napadlo. Napadlo mě, jestli by bylo možné nainstalovat do něj Windows, a mít jakýsi přenosný OS. Našel jsem návod, jak na to (Windows XP) http://www.recenze.okamzite.eu/articles/lze-nainst alovat-windows-xp-na-usb-disk/.

Dostal jsem se až k tomu, že jsem překopíroval zmíněné soubory do složky, kde jsem s nimi chtěl operovat. Ale nevím, jak je mám upravit, jelikož se neumím pracovat s CabArc.EXE. Nevíte někdo, jak v této utilitě otevřít soubory s příponou IN_? Děkuji

Ja len čisto zo zvedavosti:
Načo sa snažíš vyrábať bootovací externý HDD? Predsa ho vždy pripojíš iba ku svojmu PC a ten pred pripojením ext. HDD musíš zapnúť! A keď už ho zapneš nemôže/nebude na ňom bežať OS? Aké to celé Tvoje snaženie má zmysel? :i:

Instalace winXPh CZ na flesku (R18Mbps/W11Mbps) se podarila, doba startu je 40s (z HDD 31s). Reakce jsou pomalejsi, chtelo by to rychlejsi flesku v oblasti 4k, alespon 600KBps zapis. Swap a cache je dobre presmerovat na ramdisk (treba Gavotte). Instalovano na chipset Intel B75 + i3-3225.
Navod http://www.techspot.com/community/topics/how-to-in stall-and-boot-windows-on-an-external-usb-hard-dri ve.116114/ ma jedinou chybu - v souboru usbboot.inf je nazacatku na dvou mistech mezi nulami navic mezera, je to videt hned a je o tom zminka v diskusi, soubor ma 2648 byte.

Zdravím, instalátor jsem upravil, a zkusil spustit instalaci. Jedna chyba se však vloudila, ale ani já jsem z toho v návodu moc nevyčetl. Chybu hlásí instalátor hned po spuštění v souboru TXTSETUP.INF, [SurceDiskFiles]. Nevím, jestli mám všachny řádky odstranit, a nechat jen ty, které jsou zmíněné v návodu, či je tam dopsat. Nevíte, jak je to správně?

Nyní jsem v TXTSETUP v SurceDiskFiles ponechal původní řádky, a dokopíroval ty zmíněné, nyní se dostanu až do výběru disku pro instalaci, ale když vyberu flashku, tak vyskočí hláška, jako kdyby instalátor nebyl upravený. Nevím jak to má být správně v tom TXTSETUP. A ještě zde někdo zmínil nějakou mezeru, opravdu jsem nikde žádnou nenašel.

Vyssie ti pisal AD aj link na navod a aj presne napisal kde v ktorom subore tam v tom navode je chyba s medzerami (je tam navyse par medzier v jednom subore) Toto ti pisal AD vyssie

Instalace winXPh CZ na flesku (R18Mbps/W11Mbps) se podarila, doba startu je 40s (z HDD 31s). Reakce jsou pomalejsi, chtelo by to rychlejsi flesku v oblasti 4k, alespon 600KBps zapis. Swap a cache je dobre presmerovat na ramdisk (treba Gavotte). Instalovano na chipset Intel B75 + i3-3225.
Navod http://www.techspot.com/community/topics/how-to-in stall-and-boot-windows-on-an-external-usb-hard-dri ve.116114/ ma jedinou chybu - v souboru usbboot.inf je nazacatku na dvou mistech mezi nulami navic mezera, je to videt hned a je o tom zminka v diskusi, soubor ma 2648 byte.

P.S: v tom navode musis citat text. Niektore riadky je treba presuvat medzi sekciami je to napisane v texte. Ked nevies anglicky tak si text kazdeho bodu preloz napr. pomocou translate.google.com