Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Test v 3D Mark 2001 se seká na 6. pozici. Prosím pomozte

Systém XP, CPU 2.6GB, VGA 660GT, pamět 2 x 512MB. Při spuštění testu 3D Mark 2001 se CPU tvrdohlavě zasekne na 6 pozici, jak tam ta zahrada, či co. Dříve v tomto testu to dělalo 12833 bodů, detonátor 81,98. Nikdy to nedělalo. Mám za to, že by tam mohl být nějaký špatný kodek, nebo chybí. Natočil jsem CPU znova, dal ovladač Nvidia Detonátor 81.91, zkoušel jsem i niné detonátory od spoda nahoru, seká se to jako dříve. Zkoušel jsem Harry Pottera 4, seká se také, tím jsem na to přišel. Spíše to vypadá, že tam nějaký kodek chybí, než, že by tam byl nějaký nevhodný navíc. Nevíte prosím, čím by to mohlo býti a případně jaký kodek tam mám šoupnout? Jest-li to je vůbec kodekem. Nikdy mi to nedělalo, již bych do toho počítače asi kopl. Děkuji za radu, jsem amatér. Pány na poradně zdraví Jindra

Pánové, tak jsem na to přišel. Když jsem nevěděl kudy kam, hrabu se v tom od rána, tak jsem vyměnil napájení k VGA a ono to kupodivu funguje. Tak jsem to zase dal, jako to bylo a ono se to seká, tak jsem to zase vyměnil a ono je to dobré. Děkuji Vám za rady, ale prosím doporučte mi solidní zdroj pro CPU 2.6Gb, RAM 2x 512MB, dvě vypalovačky IDE, jedna SCSI, dva disky, VGA Nvidia Geforce 6600GT GPU, 5 přídavných větráčků celkem, zdroj 350W, domnívám se, že by bylo dobré dát 450W, ale jaký? Pánové, děkuji Vám za rady. Zdraví Jindra