Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém Windows nebyl úspěšně spuštěn

Dobří lidé,

potřebuji vaších rad a pomocí. Dneska jsem zapla svůj pc a na monitoru se mi zobrazil nápis: "systém windows nebyl úspěšně spuštěn".. vyzkoušela jsem rady na různých portálech, ale stále se systém nespustil (ani ve stavu nouze, běžným způsobem či přes funkční konfiguraci.

Nemám zalohované žádné data a materiály. Lze to nějak vyřešit? prosím poraďte.Jsem vcelku bezradná..

Děkuji za vaše rady, vážím si jich.
změna kategorie, původně: hardware
Změna předmětu, původně: SYSTÉM WINDOWS NEBYL ÚSPĚŠNĚ SPUŠTĚN (karel)

Pár oprav Pc už jsem zvládla, ale nechci to ještě více zničit

To je dost tvrdá sebekritika. :-D

Tak děkuju za výsměch, raději jsem se chtěla zeptat abych věděla, co a jak. Vím, že vy muži jste na takové věci lepší, tak jsme chtěla radu od zkušených "profesionálů" a né posměchy..

A myslela jsem abych to nezničila nyní více. Ty opravy předtím se mi povedly.

takže děkuji

Klid,nikdo se Ti tu nesměje.Ale když napíšeš To bude asi hodně složité, že ? na radu k vyndání pevného disku,tak se nediv,že to všichni vezmou jako vážnou situaci a začnou dávat podrobný popis montáže,tzv."pro blondýny".
Takže Tobě ale asi stačí jen dle rady výše:zkusit HDD v jiném PC.