Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodejní cena mého PC

Zdravím, mám následující konfiguraci PC a chystám se obměnit za novější, může mi někdo zkusit odhadnout, za kolik ho můžu zkusit prodat? Díky

Intel C2Duo E6750 2,66GHz + chladič Scythe Ninja Plus
Gigabyte GA-P35-DS4
Sapphire Ati Radeon HD3850 256MB + chaldič Accelero S1 + ventilátor
4x 1GB A-Data DDR2 800MHz
Samsung Spinpoint T HD501LJ 500GB
DVD-RW Samsung SH-S203B
zdroj Seasonic SS-500ET 500W
case CoolerMaster Elite 331
bez OS

2500Kc se zavrenyma ocima, ani nepise v jakem stavu a jak dlouho a k cemu byl pouzivan.
Jinak kdyby slo o novejsi material ktery by chtel prodat, tak zeber 25% procent z puvodni ceny.