Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční spuštění - Demo Click Here

Zdravím, mám vážný problém (respektive kamarádka) s notebookem Sony Vaio. Dala mi ho že to po ní chce heslo a ona žádné nenastavovala. Po spuštění se objeví vzhledově divná obrazovka pro zadání hesla a je tam "účet" Demo Click Here. Neví někdo co s tím? Jinak nouzový režim nefunguje, obnova nejde taky. OS Win 7 Home Premium (legální).

Takže antivirové CD mi pro změnu hlásí No volumes found. No spustil jsem Vaio Recovery tak uvidíme, zálohuju to co tam měla a pokusím se o obnovu.

edit: Takže přes okno výběru dat z záloze tu vidím, že Demo Click Here je normální úživatel a má tam i složky a nějaké NTUSER logy. Samozřejmě je zatrhlý že se má obnovit automaticky a nejde to vyškrtnout :-(