Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto policie čr - vir

Zdravím. Při koukání na videí na youtube mi najednou vyskocilo okno, kde je napsano ze mi policie cr zablokovala pc a musim zaplatit nejake penize paysafekartou. Da se s tim neco delat?

račte se zeptat v některém z témat, kde se tenhle vir řeší - je jich tu opravdu mnoho a není třeba zakládat další (Kurt)

Pri položení otázky hneď prvá veta:

V archíve poradne nájdete riešenia mnohých problémov a s veľkou pravdepodobnosťou aj toho Vášho. Odporúčame pred napísaním novej otázky vyskúšať najprv vyhľadávanie.

Ale kto by sa trápil s čítaním...