Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukovým ovladačem

Ahoj, potřeboval bych poradit, při čištění počítače jsem omylem odinstaloval ovladač zvuku a poté co jsem si našel ovladač právě na můj notebook a nainstaloval ho, zvuk i přesto nefunguje a dole v liště mi furt ikona hlásí větu "Není nainstalování žádné výstupní zvukové zařízení". V zařízení pro přehrávání se mi nainstalovaný ovladač normálně zobrazoval ale se zvukem to nic neudělalo. Typ notebooku je Acer OAD257 s OS Windows 7. Díky za jakoukoliv radu nebo pomoc!

Měl jsem za to že je to nějakej program co se mi tam s něčím nainstaloval a až po tom sem si uvědomil že je to ovladač, ano to je on, zkoušel jsem už i Microsoft Fix it ale s ničím mi to nepomohlo, hlásilo mi to že zvuk je ztlumen ale nijak mi to nepomohlo..