Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DVD (video) umístěné na CD?

Otázka zní takhle: když se vytvoří komplet struktura DVD (menu, kapitoly no a taky obsah) a fyzicky se to všechno vleze na CD, dá se místo DVD nosiče použít CD? Nebude problém s přehráním na PC nebo DVD přehrávači? Nemám ale na mysli převod nějakým DivX nebo XVid kodekem, myslím vše v mpeg2...

Já vím, že DVD je zpětně kompatibilní s CD, tj. každá DVD mechanika přečte i CD, ale jde mi o tu "strukturu" DVD uloženou na CD.

Pavel

miniDVD is basicly a DVD but on a CD-R(W) instead of a DVD disc. miniDVD is also sometimes called cDVD. A miniDVD does only fit about 15 minutes video on a 650 MB CD-R(W).

A já doteď žil v představě, že miniDVD se říká těm 8 cm DVD, co mají tak asi 1.4 GB, taky jsem si jedno (!) koupil, ale je to drahý jaxviňa :-)

Díky za osvětu.

Pavel