Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafická karta - nastavenie

Zdravím,neviem na to prísť,ako mám nastaviť parametre v graf.karte.
Keď chcem pozerať film na TV,tak ho nevidím v prehrávacom okne na monitore.
Keď ho vidím v prehrávacom okne na monitore,tak ho zase nevidím na TV.
TV mám prepojené s PC cez S-VHS kábel.Graf.karta : GeForce4MX440 with AGP8X.
Pred tým to šlo v pohode na oboch.Ďakujem za radu !

Cituji help windows:

Zobrazení stejné plochy na několika monitorech
Tento postup platí v případě, že jsou k počítači připojeny nejméně dva monitory.

V Ovládacích panelech poklepejte na panel Zobrazení.
Na kartě Nastavení klepněte na ikonu monitoru, který chcete používat současně s primárním monitorem.
Zaškrtněte políčko Rozšířit plochu i na tento monitor.
Poznámky

Chcete-li otevřít ovládací panel Zobrazení, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Ovládací panely a poklepejte na panel Zobrazení.
Zaškrtnete-li políčko Rozšířit plochu i na tento monitor, budete moci v systému Windows položky přetáhnout napříč obrazovkou na další monitory.
Můžete také změnit velikost okna tak, aby bylo roztaženo na více monitorů.

Jaký to je přehrávač? Nějaký přehrávač (už nevím jaký to byl) mi tohle taky dělal a myslím, že to bylo jenom při přehrávání DVD, ale u se přesně nepamatuju. Vyzkoušej více přehrávačů a uvidíš, jestli to je problém jenom toho co používáš. Na dvix/xvid mám Radlight a na DVD WinDvd a oba přehrávají na televizi bez problému.