Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gesto na mobilu

Ahoj poteboval bych poradit kdyz mam to gesto na mobilu jakoze to heslo jak se tam spojuji ty body.Nechtic jsem si to zablokoval a nepamatuju si email a heslo slo by to nejak udelat? Protoze kdyz to donesu do nejaky opravny chteji 400 Kc :(.
Dekuj iza kazdou odpoved.

Změna předmětu, původně: Gesto na mobilu ! (host)

Normalni clovek si to nastavi, aby se to treba po minute odblokovalo, pripadne si nastavi odblokovani po zadani ciselne kombinace.
Vzdyt staci, aby to dostali do ruky deti a problem je na svete...

Prozradis aspon, co mas za telefon?