Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zblokovany mobil

Ahoj nastavil som si heslo na gesto a mobil sa mi zablokoval ... pyta to odomna prihlasenie ale problem je ten ze mam vypnuty pristup na internet a neviem sa dostat do menu aby som zapol wifi ... vie mi pls niekto poradit ako to odblokujem ? popripade ako vratil do povodneho stavu ...
Dakujem

Pozor, přijdeš o data!

Ze začátku zkus vlést do tísňového volání a zkus zadat následující kód *2767*3855#. Pokud nepomůže, postupuj dále. Restartuj telefon, pokud to starý Android podporuje tak násilně (budeš držet power dokud se telefon sám nevypne). Pokud ti žádná obrazovka o restartování nevyskočí, vytáhni baterku a po startu drž následující kombinaci tlačítek:

Volume UP + Power + Home

Pokud nepůjde, zkus Power+VolUp nebo VolDown či Power+Menu+VolDown. Nevím která kombinace funguje, návody se protiřečí. Když se dostaneš do recovery zvol Wipe Data/Factory Reset.