Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus 8800GTS 512 Je karta KO?

Dobrý večer všem přeji. Zakoupil jsem starší GK Asus 8800GTS 512Mb a asi 3 dny fungovala bez problému. Na rychlo jsem zkoušel hry Crysis 2, GTA 4 a Mafia 2. Hry šlapaly dobře. Bez nějakého sekání či vad. Teploty jsem celý výkend sledoval a byly bezvadné. Dnes při chvilkovém hraní Mafia 2 se hra sekla a obrysy se zbarvily do zelena. PC nereagovalo na nic tak jsem byl nucen provést restart a pči naběhnutí windowsů PC naběhlo v základním rozlišení a já nechápal proč. Tak jsem začal vše zkoumat a GK byla neaktivní. Ovladače nereagovali a ve správci to psalo typickou chybu kód 43. V GPU - Z jsou takty grafiky na nule. Zkoušel jsem pro jistotu vše. Jako kompletní odstranění veškerých ovladaču a znovu naistalování. Momentálně jsou už problémy i při nabíhání BIOSu (bílé tečky skoro po celém monitoru)

Tuším nejspíše že mi potvrdíte že je grafika KO. A tak bych se chtěl zeptat zda by jste mi doporučili jako poslední možnost upéct jí v troubě či ne.

Pro upřesnění konfigurace :

MB: Gigabyte GA EEP45T- DS3R
CPU: Intel core 2 quad 2.33GHz
RAM: Zeppelin 2x2Gb 1333MHz
GPU: Asus 8800GTS 512
Zdroj: Eurocase ATX-450W (obsahuje ext. napájení grafiky- 6pin)

Předem všem velice děkuji za jaké koliv odpovědi.

Nejhorší co se může stát jsou 4 metrové šlehající plameny ze skříně, nehledě na nulovou ochranu komponent v PC. U téhle značky se může stát cokoliv a to kdykoliv. Začal bych zkouškou nového zdroje a už ho i pro jistotu zakoupil, pro začátek doporučuji Seasonic, Chieftec se tady taky celkem drží, však on se někdo schopnější ozve. :-)

(1)To nevypada dobre,,,,snad to bude monitorem, kdybys to mohl vyzkouset na jinem monitoru mozna
(2)Zkus v BIOSU nastavit Defaut puvodni nastaveni , muze to pomoct
(3)Nech tu kartu zchladnout a zkus to znova, tak by byla krapet prismahla ]:)

Takže jsem posbíral věci co jsem měl doma a začal jsem testovat. Grafika v jiném PC dělá to samé. Monitor také vyměněn a stále je to stejné. V sestavě kde byla vandá GK jsem vyzkoušel ještě dvě další grafiky a vše fungovalo jak má takže je to asi opravdu vadná grafika.

Pokud by vás ale i přez to něco napadlo tak budu velice vděčný za jaký koliv názor.