Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční Nápověda Windows

Dobrý večer, mám Win XP - SP2; nainstalovaný tak před měsícem na čistý disk, a teď jsem zjistil, že mně nefunguje jakákoliv nápověda ve Windows. Ani po poklepání na Centrum pro odbornou pomoc se nic neděje. U dřívější instalace jsem měl ten samý problém - ze začátku nápověda fungovala, pak po nějakém čase přestala. Neshledal se již někdo s podobným problémem?

Videl som to nedavno a ten NB na ktorom to bolo robil take blbosti a bol tak pomaly, ze tipujem na zborene windowsy alebo nejaky vir. Na prvy pohlad som tam nic podozrive (co sa spusta po starte z registrov) nevidel, ale na instal antiviru som nemal cas, a potom sa to riesilo (nie ja nemal som cas) novou cistou instalaciou Win.