Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazují se mi náhledy videosouborů

Zdravím všechny,nevím proč,ale když jsem nainstaloval k-lite mega pack,používal jsem a používám media player classic home cinema ,tak jsem byl naprosto spokojen..asi dvě hod,přehraje to vše co potřebuji.

Ikonky u videa byly taky v pořádku...vypadaly jako kinofilm ,upřostřed byl vidět snímek co je tam natočeno a dole na pravé straně malá klapka321,ale po dvou hodinách se ikonka změnila z kinofilmu na ikonu klapky a není vidět nic....dá se to změnit zpátky na ten kinofilm,pokud ano prosím jak..díky moc.
Hodně dělám filmy v programu windows live movie maker,je zajímavé,že když otevřu tento program a dám chceteli vihledat videa a najdu si je v počítači ,na flešce,prostě kdekoliv tak se najednou ikonana klapky změní na ikonu s kinofilmem s náhledem.Tak si takhle schválně pootvírám všechny složky ,kde mám videa a vše se změní na kinofilm s náhledem.Pak zavřu movie maker a otevřu si složky kde mám videa a ikona kinofilmu s náhledem zůstane.Ale jakmile vypnu pc a znova zapnu tak jsou ikony zase jako klapky.,nebo když použiji cclaner,dříve to nedělalo...pc moc nerozumím a docela mě to štve,mám spoustu videí,ta ikona kinofilmu s náhledem byla super,věděl jsem co je tam natočeno,teď je tov p....Prosím o radu...děkuji :-[někde psali vyčištění disku.Zkusil jsem to samé vyčištění disku a nic........ win 7 profesional
Upravená veľkosť písmen. (Kurt)

Nicméně má pravdu. Pokud používáš MPC-HC, tak nepotřebuješ instalovat žádné další kodeky a ccleaner se hodí akorát k vymazání nejrůznějších dočasných souborů, což je fajn, že to je všechno po horomadě, ale pokud jsi tím i šteloval registry, tak se nediv. Do systému se nemá rýpat.

Díky všem za snahu,ale už jsem na to přišel,mega jsem dal do zádele,na radu svého kamaráda ( počítačoví technik ),dal jsem vyčistit tím zasraným ccleanerem registry a zbytečné soubory.Poté mi doporučil restart a stáhnul jsem si K-Lite_codec-pack-9.6.0 + v 9.6.4- update,nainstaloval.Po instalaci mi dokonce doporučil vyčištit tím zasraným ccleanerem registry a zbytečné soubory a hurá vše funguje jak má.Dokonce jsem zkoušel pc vypnout,restartovat, a schválně ccleaner a vše jako dříve.

Pro touchwood-,myslel jsem si,že je to poradna ( sám název )a ne dizkuzní klub pc expertů,ne káždý je tak šiokovný a rozumí počítačům,holt každej umí něco,ale ty všechno.Hledal jsem pomoc a né urážky od nějakýho d.....ale nezlobím se neboť vím,že tvou genialitou předčíš všechno a všechny.

Jinak ostatním děkuji moc za pomoc a pokusy o rady:-)