Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozor na změnu času

Nemyslím tím, že bude. Kdysi se mi stalo, že jsem měl dualboot a zrovna v ten osudnej den jsem bootoval oba systémy (2*WinXP). Oba posunuly čas o hodinu zpět a já prošvihl něco důležitýho. Tak si dejte pozor :-)

Pavel

Poprvé vidím to zatržítko, ne časový zóny.

Už jsi ale někdy do těch Windows skutečně nabootoval?

:-) Ale když si upravíš instalačku nLitem, dáš tam klasický setup mód nebo jak tomu říkají a uděláš si ji unattended, tak nevidíš nic :-)

Pavel

Taky jsem se divil, k čemu se dají WinXP ohnout. Už jsem asi legendární se zkušeností, že původní WinXP (bez SP) se dají po osekání nLitem provozovat (no, radši napíšu instalovat) na PC s 32 MB RAM a 614 MB HDD. Instalace se rozjede s min. 24 MB (vyzkoušeno ve VMware)...

Když už jsme u té unattended instalace, jeden člověk, Mitch, přeložil postup unattended z EN do CZ, je toho docela dost a myslím že to stojí za přečtení: autoinstall.craftcom.net

Pavel